Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

ACER E110 beTouch

ACER E110 beTouch

Cena produktu ACER E110 beTouch není známa.

 

Popis produktu ACER E110 beTouch: Velice kompaktní a chytrý, smartphone E110 beTouch značky Acer nabízí to nejlepší z komunikace a multimediální zábavy. Podporuje normu 3G+ s podporou HSDPA, E-110 vlastní operační systém Google An...  Více informací


ACER E110 beTouch - popis

Velice kompaktní a chytrý, smartphone E110 beTouch značky Acer nabízí to nejlepší z komunikace a multimediální zábavy. Podporuje normu 3G+ s podporou HSDPA, E-110 vlastní operační systém Google Android 1.5 Cupcake a procesor ST Ericsson PNX6715 s rychlostí 416 MHz. Navigace je tedy velice plynulá! Pomocí dotykového displeje 2,8" telefonu beTouch, je navigace také intuitivní konečky prstů. S osobní úpravou pomocí řady widgets, mobilní telefon E 110 umožňuje využívat až 5 úvodních stránek s okamžitým přístupem. Úspora času a jednoduchost jsou na programu. K jednoduchému surfování na Internetu, beTouch je vybaven navigací Web Chrome Lite. Mobilní telefon E110 je také vybaven řadou pokročilých konektorů, modulem a-GPS a připojením Bluetooth. Tento smartphone Acer je vybaven snímačem 3,2 Mpixely k fotografování a video záznamu. Pomocí aplikace Spinlets, beTouch umožňuje poslech hudebních online katalogů. K neustálému připojení s blízkými, beTouch E110 značky Acer má přístup k sociálním sítím, jako je Facebook a Twidroid. Jeho exkluzivní aplikace urFooz umožňuje vytvoření virtuálního avatar k okamžité úpravě profilu na různých sociálních sítích.

Výrobce Acer
Typ telefonu Dotykový
GPS Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ACER E110 beTouch užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.