Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Aligator A300 Senior

Aligator A300 Senior

Cena produktu Aligator A300 Senior není známa.

 

Popis produktu Aligator A300 Senior: Aligator A300 Senior je speciálně navržený mobilní telefon pro seniory. Aligator A300 senior má pohodlné a maximálně intuitivní ovládání, nabízí také možnost nouzového volání. Aligator A300 Senior...  Více informací


Aligator A300 Senior - popis

Aligator A300 Senior je speciálně navržený mobilní telefon pro seniory. Aligator A300 senior má pohodlné a maximálně intuitivní ovládání, nabízí také možnost nouzového volání. Aligator A300 Senior a jeho nadstandardní bezpečnostní funkce zajistí bezpečí a případnou pomoc i lidem s různými zdravotními riziky nebo osobám, které se ocitnou v nouzi. + stereo haedset Aligator A300 Senior má klávesnicí s velikými a pohodlnými tlačítky, které po stisknutí znatelně docvaknou. Jednoduchý a kontrastně podsvícený displej zobrazuje čísla a text výrazně větší, než jste u běžných mobilních telefonů zvyklí. Díky těmto jedinečným vlastnostem je ovládání přívětivé i pro osoby se zhoršenou motorikou a displej je lépe čitelný i při poruchách zraku. Aligator A300 Senior má velké bezpečnostní tlačítko na zadní straně přístroje, které po stisknutí vytáčí postupně automaticky až čtyři předvolená čísla dokud se nedovolá, zapne hlasité Hands-Free a odešle SMS s předdefinovaným textem. Aligator A300 Senior kromě všech bežných funkcí pro volání nabízí i posílání SMS zpráv, budík, FM rádio s hlasitým poslechem a dokonce i vestavěnou svítilnu, kterou lze zapnout i při vypnutém telefonu.

Výrobce Aligátor
Typ telefonu Klasický

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Aligator A300 Senior užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.