HLEDEJCENY.cz

Asus ZenFone 2 Special Edition ZE551ML - 256GB - porovnání cen

Asus ZenFone 2 Special Edition ZE551ML - 256GB

Vynikající telefon od firmy ASUS - ZenFone 2, se pyšní zejména svým důrazem na skloubení elegantního vzhledu a využití nejmodernějších technologií. K tomu přidává spoustu zajímavých funkcí, skvělý zvukový výkon a vynikající fotoaparát.

Unikátní design

Dominantou telefonu je už na první pohled jeho stylový a jedinečný design. Ten telefonu poskytuje dvojice měnitelných krytů inspirovaných závodními auty. Oba kryty jsou součástí balení! Ať už zvolíte stříbrnou Draft Silver inspirovanou přírodním křišťálem nebo černou Carbon Night s tkaným vzorem, vždy bude váš telefon centrem pozornosti. V rámu telefonu je zasazen 5,5" IPS displej s Full HD rozlišením 1920x1080, který poskytne dostatečné detaily pro práci i zábavu.
Vysoký výkon

Mobilní telefon v sobě ukrývá čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3590 a 4GB operační paměť. Zajistí vám tak bezproblémový a nesekavý běh aplikací, jejich rychlé spouštění, plynulé prohlížení webových stránek i skvělý výkon při hraní mobilních her. Procesor zároveň šetří energii, takže se nemusíte obávat rychlého vybití baterie.

O uschování vašich dat se postatá obrovská vnitřní paměť 256 GB. Tuto paměť lze ještě navýšit pomocí paměťové karty.

Rychlé nabíjení

Další specialitou telefonu ZenFone 2 Deluxe Special Edition je i velká kapacita baterie 3000 mAh, která zajistí, že vás telefon nenechá v žádné situaci ve štychu a pak i možnost takzvaného Rychlého nabíjení. Příčinou je nová technologie od ASUS BoostMaster, která zdvojnásobí rychlost nabíjení telefonu. Na 60 % baterie se dostanete za pouhých 39 minut a pro 4 hodiny hovoru vám bude stačit připojit telefon jen na 10 minut.Kvalitní fotoaparát

Mimořádná obrazová kvalita fotoaparátu byla docílena díky technologii PixelMaster, tedy unikátní kombinaci softwaru, hardwaru a konstrukci objektivu. Telefon tak dokáže pořizovat fotografie v profesionální kvalitě a díky různým předvolbám vás nenechá ve štychu v žádné situaci a vždy vám zajistí dokonalé snímky, na které budete pyšní. Jednou z výhod fotoaparátu je takzvaný Low Light Mode, tedy režim focení při zhoršeném osvětlení. Díky propracovaným algoritmům dokáže fotoaparát při focení snímkům dodat až 400 % jasu bez použití blesku a rozjasnit tak tmavé fotografie. Díky režimu HDR pak máte po starostech při pořizování snímků s protisvětlem a díky nulovému zpoždění clony už vám nikdy neunikne ten správný snímek.

Mobilní internet LTE

Velkou výhodou telefonu je podpora LTE přenosu, neboli 4G. Nabídne tak neuvěřitelnou rychlost přenosu dat 100 Mbit/s. Na vašich cestách tak nebudete při používání mobilního internetu ničím omezováni a užijete si streamovaná videa i webové stránky plné obrázků v plné rychlosti a bez sekání.ASUS ZenUI

Zbrusu nové uživatelské rozhraní ZenUI se soustředí především na funkčnost a je tak velmi jednoduché a inteligentní. Při jeho návrhu však bylo dbáno i na příjemný vzhled. Jistě oceníte i zajímavé aplikace od firmy ASUS, jako je například MiniMovie pro jednoduchou tvorbu rodinných videí a PhotoCollage, která vám pomůže vytvořit krásné koláže z vašich fotografií i nejrůznější propracované funkce jako je Blue Filter Mode, filtrující škodlivé modré světlo a usnadňující tak čtení na displeji nebo Kids Mode, díky kterému z telefonu vytvoříte ideální prostředí plné vzdělávání a zábavy.

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz