Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL

Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL

Cena produktu Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL není známa.

 

Popis produktu Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL: 10x Zoom. 8x světelná citlivost. 6GB RAM. ZenFone 4 Pro je nekompromisním vyjádřením designu smartphonů společnosti ASUS, který nabízí duální kameru a přináší tak bezkonkurenční zážitek z mobiln...  Více informací


Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL - popis

10x Zoom. 8x světelná citlivost. 6GB RAM.
ZenFone 4 Pro je nekompromisním vyjádřením designu smartphonů společnosti ASUS, který nabízí duální kameru a přináší tak bezkonkurenční zážitek z mobilních fotografií. ZenFone 4 Pro má standardní fotoaparát s obrazovým snímačem IMX362 - vlajkovou lodí firmy SONY, objektivem se clonou f1,7 a celkovým desetinásobným zoomem, dále disponuje selfie fotoaparátem s fázovou detekcí automatického ostření, který vám umožní zachytit úžasné fotografie, které mohou konkurovat snímkům z profesionálních fotoaparátů. ZenFone 4 Pro je prvním smartphone na trhu, který obsahuje tři špičkové obrazové snímače Sony a díky ASUS SuperPixel™ Engine zajišťuje až 8x jasnější fotografie při slabém osvětlení. Využívá nejnovější platformu mobilních procesorů Qualcomm® Snapdragon™ S835 a paměť 6 GB RAM. ZenFone 4 Pro však nabízí víc, než jen fotoaparát, který snadno a citlivě reaguje na vaše potřeby. Přináší vám i ten nejlepší výkon potřebný pro dnešní aplikace a hry.

Pro větší a světlejší zobrazení vašeho světa
ZenFone 4 je vybaven pokročilým systémem duálního fotoaparátu, který rozšiřuje možnosti kreativity a posouvá tak možnosti mobilní fotografie ještě dál. Je vybavena špičkovým obrazovým snímačem Sony IMX362, který dokáže při slabém osvětlení zachytit až 8x* jasnější a světlejší fotografie. A pokud se potřebujete přiblížit, přepněte na 16-megapixeový fotoaparát s dvojnásobným optickým zoomem a celkovým desetinásobným zoomem pro fotografování krásně detailních mobilních fotografií. Oba objektivy fotoaparátu jsou kryty extrémně odolným safírovým sklem, které je chrání před poškrábáním. Zpracování obrazových signálů Qualcomm Spectra™ ještě více vylepšuje vaše zkušenosti s mobilní fotografií a zajišťuje hladší zoomování, rychlejší automatické zaostřování a přináší tak fotografie s nádhernými živými barvami.

8x jasnější a světlejší fotografie i při nízké hladině osvětlení
Pro zachycení maximálně autentických snímků jsme hlavní fotoaparát ZenFone 4 Pro vybavili širokou clonou f1,7, nejnovějším obrazovým snímačem Sony® IMX362 s velkou velikostí pixelu 1,4um a šesti-elementovým objektivem, který zajišťuje větší propustnost světla na snímač. Díky kombinaci technologie ASUS SuperPixel™, která až osminásobně* zvyšuje snímané světlo, a optické stabilizace obrazu (OIS), která umožňuje snímání fotografií s pomalejšími rychlostmi závěrky, než je obvyklé, zachycuje ZenFone 4 Pro ostřejší, jasnější a světlejší snímky i při pořizování záběrů v prostředí s nízkou úrovní osvětlení.

Zachyťte realitu, rychle a spolehlivě
Pomocí technologie TriTech+™ vám fotoaparát použitý v ZenFone 4 Pro umožní zachytit svět přesně tak, jak ho vidíte. Díky kombinaci ultrarychlého automatického ostření s duálními pixely, automatického ostření na fotografovaný objekt a automatického laserového ostření zaostří ZenFone 4 Pro již za pouhých 0,03 sekundy a dokáže dále ostřit na pohyblivé objekty, čímž zajišťuje ostré a detailní fotografie. Díky optické a digitální stabilizaci obrazu pro fotografie a videa bez rozmazaného pohybu, snímači korekce barev RGB pro skutečné barvy a realistický 4K UHD videozáznam se ZenFone 4 Pro se svým fotoaparátem zcela vymyká kategorii běžných smartphonů.

Fotografie jako od profíka, s neuvěřitelnou lehkostí
Volitelný režim Pro nabízí manuální ovládací prvky fotoaparátu, které jsou podobné těm, které se nacházejí na zařízeních DSLR, a poskytují vám tak kreativní kontrolu nad vaší fotografií. S úpravou rychlosti závěrky, vyvážení bílé, expozice a ISO a možností fotografování v režimu Portrét a pořizování snímků ve formátu RAW pomocí jediného dotyku umožňuje rozsáhlé ovládání fotoaparátu ZenFone 4 Pro zachytit úžasné snímky, které skutečně vyjadřují vaší fotografickou vizi. Kromě pokročilých manuálních ovládacích prvků nabízí fotoaparát ZenFone 4 Pro řadu zábavných kreativních režimů, které vám pomohou zlepšit vaše fotografie a umožní vám snadno dosáhnout profesionálních výsledků.

Fotoaparát, který vás přenese blíž

16-megapixelový fotoaparát použitý v ZenFone 4 Pro díky kombinaci optického zoomu, obrazového snímače Sony IMX351 a ultrarychlé fázové detekce automatického ostření pozdvihuje mobilní fotografie na zcela novou úroveň. Jeho ohnisková vzdálenost 50mm přináší vzdálené objekty blíže, okamžitě je zaostří a zjemní detaily pozadí. V kombinaci se schopností okamžitého přepínání mezi hlavní 25-milimetrovou ohniskovou vzdáleností fotoaparátu a zcela novým režimem Portrétu, který používá obě čočky současně, čímž dává vyniknout vašim objektům, vám fotoaparát ZenFone 4 Pro umožní zachytit nádherné portréty a blízké objekty s hloubkou profesionálně vypadající fotografie, která se snadno vyrovná snímkům pořízeným fotoaparáty DSLR.

Nádherné selfie fotografie, ve dne i v noci
ZenFone 4 Pro disponuje nejmodernějšími duálními fotoaparáty pro smartphone na světě a je to také superstar selfie fotografií. Přední fotoaparát je vybaven rychlou fázovou detekcí automatického ostření, snímačem obrazu Sony IMX319 s clonou f1,9, rozměrem pixelu 1,4 um a technologií ASUS SuperPixel™, která zvyšuje světelnou citlivost až 2x* , současně redukuje šum obrazu a umožňuje zachytit krásně čisté a živé selfie fotografie za každé situace. Společně s technologií SelfieMaster, která nabízí efekty zkrášlení, Panorama selfie a další, získáte více okouzlujících autoportrétů než kdykoli předtím a zároveň si užijete spoustu zábavy s přáteli při focení společných skupinových autoportrétů, neboli WEfie. Při natáčení selfie videoklipů vám elektronické stabilizace obrazu (EIS) zajistí dokonalé plynulé nahrávky bez nepříjemných otřesů.

Efektivně výkonný, jednoduše rychlý
ZenFone 4 Pro je postaven na nejnovější mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 835, se kterou si užijete skutečný fotografický výkon, zatímco grafika Qualcomm Adreno™ 540 vám poskytne nejlepší výkon pro náročné mobilní hry. ZenFone 4 Pro podporuje pokročilé rychlé sítě Cat 12 LTE Advanced s tříkanálovou agregací připojení pro rychlost stahování až 600Mb/s. Podporuje také dvoupásmovou 802.11ac Wi-Fi v konfiguraci 2x2 MIMO pro ultra-rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení a jeho přenosný hotspot Wi-Fi umožňuje sdílet připojení s jinými mobilními zařízeními. Zabudovaný NFC umožňuje pohodlné mobilní platby pomocí služby Android Pay a přední čtečka otisků prstů nabízí lepší zabezpečení a rychlé odblokování telefonu za pouhých 0,3 sekundy.

Hry se stávají snadné
ZenFone 4 Pro je poháněn 64-bitovým procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 835, který díky osmijádrovému procesoru nabízí obrovský výkon až do rychlosti 2,45 GHz a až 6 GB paměti RAM. Druhá generace 10nm FinFET tranzistorů (Fin Effect Transformers) poskytuje o 20 procent lepší výkon a zároveň snižuje spotřebu energie o 25 procent ve srovnání s procesorem Snapdragon 820 předchozí generace. Spolu s grafickou kartou Adreno™ pro stolní počítače zajišťuje ZenFone 4 Pro snadné ovládání i těch nejnáročnějších aplikací a her.

Ultrarychlá síťová konektivita
ZenFone 4 Pro přináší ultra rychlou konektivitu s mobilní sítí Cat 12 LTE Advanced a dvoupásmovou 802.11ac Wi-Fi v konfiguraci 2x2 MIMO pro rychlosti stahování až 866Mb/s. Můžete také zapnout ZenFone 4 Pro jako přenosný hotspot Wi-Fi a sdílet připojení s ostatními mobilními zařízeními.

Nabíjejte rychleji, déle si užívejte baterii

Při vytváření ZenFone 4 Pro spojili inženýři společnosti ASUS fantastickou energetickou účinnost mobilní platformy Qualcomm Snapdragon 835 s vysokokapacitní lithiovo-polymerovou baterií 3600mAh, díky čemuž je dosaženo až dvou týdnů pohotovostního režimu ve 4G síti. Když je čas nabít, technologie ASUS BoostMaster poskytuje výkon 18W (9V/2A) pro neuvěřitelně rychlé nabíjení. S dodaným adaptérem vám ZenFone 4 Pro poskytne dvě hodiny hovoru za pouhých pět minut nabíjení. Zabudované bezpečnostní prvky pak chrání váš telefon před poškozením přílišným nabíjením.

Nadčasový jednoduchý design inspirovaný Zen
ZenFone 4 Pro vychází z prestižního designu řady ZenFone, který dále obohacuje o mnohá vylepšení, které uživatelům poskytují výjimečnou krásu a jedinečný zážitek. Je vyrobený z masivního hliníku pomocí vyspělé technologie NMT (Nano Molding Technology). ZenFone 4 Pro je tenký a lehký, přesto neuvěřitelně pevný. Velký displej o rozměrech 5,5 palce je obklopen ultra tenkým rámečkem a poskytuje tak dokonalá zobrazení a štíhlejší šířku pro snadné ovládání jednou rukou. Duální kamerový systém použitý v ZenFone 4 je zcela integrován do šasi telefonu a umožňuje tak dokonale plochý zadní povrch bez výstupků. Duální kamerový systém použitý v ZenFone 4 Pro je zcela integrován do šasi telefonu a umožňuje tak dokonale plochý zadní povrch bez výstupků. Přední i zadní část zařízení ZenFone 4 Pro jsou zakryty sklem Corning® Gorilla® Glass 2,5D, které poskytuje pohodlnější uchopení a odolný povrch odolný proti poškrábání. Jemná, diamantem řezaná kovová hrana dodává dotek luxusu.

Dokonalý displej s automatickým laděním barev

S jasným 500-nitovým displejem AMOLED, rozlišením Full HD (1920 x 1080) a barevným rozsahem větším než 100 procent barevného prostoru NTSC, nabízí ZenFone 4 Pro fotografie, videozáznamy i jakýkoli další obsah stejně živý jako v reálu. Senzor okolního světla s technologií ASUS Splendid upravuje teplotu barev displeje podle okolního osvětlení, což přináší přirozený a pohodlný zážitek ze sledování.

Bezkonkurenční zvuk pro smartphone
Pro telefonování i zábavu má ZenFone 4 Pro nejvyšší zvukový výkon. Je vybaven duálními reproduktory poháněnými výkonným inteligentním zesilovačem NXP, který dodává expanzivní stereo zvuk s minimálním zkreslením, a to i při vysokých hlasitostech. Dva reproduktory promítají zvuk v různých směrech a vytvářejí tak plnohodnotný zážitek z poslechu celého multimediálního obsahu. Certifikovaný zvuk s vysokým rozlišením umožňuje 24bitové/192kHz přehrávání zvuku, tedy v kvalitě, která čtyřnásobně převyšuje kvalitu CD. Zbrusu nový AudioWizard dokáže optimalizovat poslechové zážitky podle vašich osobních preferencí. Sluchátka DTS Headphone:X™ poskytují 7.1 kanálový virtuální prostorový zvuk v kinematografické kvalitě.

Jednodušší. Rychlejší. Chytřejší.
Jednodušší, rychlejší, a dokonce chytřejší než kdykoli předtím, ASUS ZenUI 4.0 nabízí nový design s ještě užitečnějšími aplikacemi. Funguje rychleji. Inteligentní nové automatizované funkce ZenUI usnadňují život: automatické označování obličeje v galerii, ochraně Safeguard, která automatizuje komunikaci v případě nouze, značkování stránek, které vám umožní vložit záložky na vaše oblíbené webové stránky a další.

Technická specifikace
Procesor: Qualcomm Snapdragon835 MSM8998, Octa-core CPUs, 2.45GHz

Displej:
Velikost: 5.5 "
Rozlišení: FHD1920×1080
Počet barev:

Paměť
RAM: 6GB
Uživatelská paměť: 64GB
Slot: support MicroSD, up to 2TB additional storage

SIM Dual SIM
Nano SIM

Rozhraní:

Kamera:
Hlavní kamera:
Rozlišení:12 & 16 Mega Pixel
Video:
Přední kamera: 8 Mega Pixel
Rozlišení:
Video:

Bluetooth: Bluetooth 5.0
Wi-Fi: WIFI 802.11ac
NFC

GPS: Ano

Operační systém: Android 7.0 (Nougat)

Sensory:

Baterie:
Kapacita:3600mAh
Pohotovostní doba:
Doba hovoru:

Rozměry: L 156.4 * W 75.6 * H 7.5~07.8 mm
Váha: 175g
* Záruka: 24 měsíců
* Partnumber: ZS551KL-2A013WW
* Distribuce
* Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.">Distribuce
z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.">Distribuce: oficiální ČR
* Displej
* Úhlopříčka displeje (palce): 5.5 "
* Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej ">Typ displeje: AMOLED
* Rozlišení displeje: 1920 x 1080 bodů
* Počet barev displeje: 16,7 miliónů
* Konstrukce a systém
* Počet jader: osmijádrový procesor
* Frekvence procesoru: 1900 MHz
* Počet SIM karet
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.

">Počet SIM karet

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.

">Počet SIM karet: Dual SIM
* Konstrukce telefonu: dotykový
* Systém telefonu: Android 7.0 Nougat
* Paměť
* Interní paměť: 64 GB
* Velikost paměti RAM: 6GB
* Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
* Navigace
* GPS: Ano
* Podporované sítě
* Síťová frekvence (GSM): 1800, 1900, 900, 850 MHz
* Síťová frekvence (3G): 2100, 900, 1900, 850 MHz
* Síťová frekvence (LTE): 1800, 2100, 800, 900, 2600 MHz
* GPRS: Ano
* EDGE: Ano
* 3G: Ano
* 4G/LTE: Ano
* HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access

Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

">HSCSD/HSDPA
High-Speed Downlink Packet Access

Rychlý datový přenos - protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.

Umožňuje rychlý přístup na internet a přenos dat do telefonu.

">HSCSD/HSDPA: Ano
* Fotoaparát
* Rozlišení hlavního fotoaparátu: 12 Mpx (4032 x 3024)
* Světelnost
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.

">Světelnost

">Světelnost: f/1.7
* Integrovaný blesk/přisvětlení: Ano
* Automatické ostření: Ano
* Rozlišení videozáznamu: 3840 x 2160
* Rozlišení předního fotoaparátu: 8 Mpx (3264 x 2448)
* Akumulátor
* Typ akumulátoru: Li-Pol
* Kapacita akumulátoru: 3600 mAh
* Konektivita a rozhraní
* USB port
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik

">USB port

">USB port: USB typ-C
* NFC: Ano
* 3,5 jack: Ano
* Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.

Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.

">Wi-Fi

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.

Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.

">Wi-Fi: Ano
* Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat. ">Bluetooth
Bluetooth: Ano
* IrDa infraport: Ne
* Senzory a zabezpečení
* Akcelerometr (G-Sensor)
Polohové čidlo. Automatické natočení obrazu - na výšku nebo na šířku. Chcete-li přecházet mezi režimy, stačí otočit telefon/tablet a obraz ho bude následovat.">Akcelerometr (G-Sensor)
Akcelerometr (G-Sensor): Ano
* Senzor přiblížení (proximity): Ano
* Čtečka otisků prstů: Ano
* Další parametry
* Typ Sim karty: nano Sim
* FM rádio: Ano
* Barva telefonu
Převládající barva mobilního telefonu (barva rámečku a zadní části).">Barva telefonu
Barva telefonu: černá barva
* Rozměry výrobku
* Rozměry balení
* Šířka balení: 10.0 cm
* Výška balení: 20.0 cm
* Hloubka balení: 5.0 cm
* Hmotnost balení: 0.4 kg

Výrobce Asus
Typ telefonu Odolný
HD video Ano
Fotoaparát Ano
Operační systém Android
Úhlopříčka displeje 5.5 "
Akcelerometr (G-senzor) Ano
Přehrávání MP3 Ano
Vestavěný blesk Ano
Přední kamera Ano
Automatické ostření Ano
Rozlišení displeje 1920 x 1080 px
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
12 Mpx
Interní paměť 64000 MB
Počet jader procesoru 8
Frekvence procesoru 1.9 GHz
Kapacita baterie 3600 mAh
Hmotnost 175 g
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
LTE Ano
GPS Ano
Čtečka otisku prstů
Informace o parametru Čtečka otisku prstů
Ano
NFC Ano
Slot na paměťové karty Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
Dual Sim
Informace o parametru Dual Sim
Ne
Typ SIM karty NanoSIM
Dotykový displej Ano

Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL - recenze

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze] – MobilMania.cz

MobilMania.cz
14.01.2018 - 23:29:31

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.