Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Emporia Life Plus

Emporia Life Plus

Cena produktu Emporia Life Plus není známa.

 

Popis produktu Emporia Life Plus: Emporia Life je velmi netradiční mobilní telefon. Obsahuje monochromatický (černobílý) displej s oranžovým podsvícením a disponuje velmi důležitou funkcí, která Vám v některých případech dokáže za...  Více informací


Emporia Life Plus - popis

Emporia Life je velmi netradiční mobilní telefon. Obsahuje monochromatický (černobílý) displej s oranžovým podsvícením a disponuje velmi důležitou funkcí, která Vám v některých případech dokáže zachránit třeba i život. Jakmile se totiž uživateli tohoto mobilního telefonu Emporia Life udělá kupříkladu nevolno a bude potřebovat rychle přivolat pomoc, stačí stisknout velké červené tlačítko ve tvaru srdce na zadní straně přístroje a pomoc může být na cestě. Ihned po stisknutí červeného tlačítka totiž Emporia Life odešle textovou zprávu nebo vytočí až pět přednastavených čísel. Mezi těmito čísly mohou být například nejbližší příbuzní, záchranná služba či také policie. Ihned se tak tyto složky dozví, že s uživatelem mobilu Emporia Life není něco v pořádku. Složité funkce a velké množství velmi malých tlačítek současných mobilních telefonů jsou někdy častým důvodem, proč se starší občané brání jejich používání. Mobilní telefon Emporia Life je však zkonstruován přesně tak, aby hlavně vyšší věkové skupině, ale i třeba zdravotně postiženým lidem po všech stránkách naprosto vyhovoval.

Výrobce Emporia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Emporia Life Plus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kopírky, Kancelářské potřeby, Registrační pokladny.