Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

EVOLVE Easy

EVOLVE Easy

Cena produktu EVOLVE Easy není známa.

 

Popis produktu EVOLVE Easy: Snadná obsluha, velký displej i tlačítka, stojánek/nabíječka v balení a unikátní funkce SMS RemoteTrack! Telefon pochází z oficiální české distribuce s českým menu a dokumentací. * Značka: EVOLVE ...  Více informací


EVOLVE Easy - popis

Snadná obsluha, velký displej i tlačítka, stojánek/nabíječka v balení a unikátní funkce SMS RemoteTrack! Telefon pochází z oficiální české distribuce s českým menu a dokumentací. * Značka: EVOLVE * displej: černobílý * Typ pamětové karty: karta není

Výrobce Evolve
Typ telefonu Klasický

EVOLVE Easy - recenze

Recenze: Evolve GX440 Easy – Ovládaný přes SMS

Nejmobilproseniory.cz
06.07.2012 - 14:10:41

výrazně nedoporučuji

Roman Hanuš
14.03.2012 - 21:41:50
  • možná velikost displaye
 
  • jednoznačně obsluha telefonu, hůře navržený systém ovládání, který ani nedává uživateli žádnou odezvu, ani není nikterak intuitivní. (např. přidání kontaktu je detektivní román)
  • slabý příjem GSM signálu

Mobil, který má sloužit seniorům hlavně lehkou ovladatelností má ve své přednosti největší slabinu, ostře řečeno: horší krám jsem v ruce neměl. O to více mne mrzí, že je výrobek cílen na seniory a peněženky jejich, či jiných příslušníků rodiny.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EVOLVE Easy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.