Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

HTC P3700 Touch Diamond

HTC P3700 Touch Diamond

Cena produktu HTC P3700 Touch Diamond není známa.

 

Popis produktu HTC P3700 Touch Diamond: HTC Touch Diamond™ mění úhel pohledu na pokročilé mobilní telefony a představuje obrovský skok kupředu po stránce sloučení technologických schopností s intuitivním ovládáním a svěžím designem. Dík...  Více informací


HTC P3700 Touch Diamond - popis

HTC Touch Diamond™ mění úhel pohledu na pokročilé mobilní telefony a představuje obrovský skok kupředu po stránce sloučení technologických schopností s intuitivním ovládáním a svěžím designem. Díky jasnému 2,8palcovému dotykovému displeji zasazenému v okouzlujícím pouzdře z broušené oceli a dokonalými hranami je HTC Touch Diamond stejně dokonalý na pohled jako při použití. Inovativní dotykové uživatelské rozhraní TouchFLO™ 3D a ultra rychlé internetové připojení HSDPA jsou zárukou toho, že HTC Touch Diamond nabízí skvělé online zážitky a může soupeřit s notebooky, jelikož umožňuje volně pracovat se stránkami Google, YouTube a Wikipedia na stejné úrovni jako s širokopásmovým připojením. Vaše kontakty, oblíbená hudba, videa a fotografie již nemusí být omezeny na strohý textový popis. Díky technologii TouchFLO 3D můžete svá alba, videa a snímky přátel a rodiny oživit, hrát si s nimi a spouštět je pouhým dotekem prstu. Fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelů a automatickým zaostřováním vám pomůže dokonale zachytit krásné chvíle a díky velké vnitřní paměti 4 GB budete mít vždy k dispozici všechny požadované soubory. Citlivý integrovaný systém GPS vám s pomocí navigace pomůže rychle a bezpečně dorazit do cíle. Elegance a funkčnost se již navzájem nebudou vylučovat. Přichází nový HTC Touch Diamond. Hlavní body 2,8palcový dotykový displej s čtyřnásobným počtem pixelů oproti většině telefonů. Inovativní rozhraní TouchFLO 3D perfektně reaguje na příkazy vašich prstů při hledání v seznamu kontaktů, procházení webových stránek a spouštění médií… to vše ve svěžím zobrazení s fotografiemi a obrázky podporovanými výkonným grafickým 3D procesorem. HTC Weather - nepřetržitý přehled o počasí doma i v cizině. Surfujte po internetu a stahujte soubory vysokou rychlostí s připojením HSDPA. Fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelů a automatickým zaostřováním zaručuje perfektní fotografie a videa. Vnitřní úložný prostor 4 GB umožňuje uložení většího množství fotografií, hudby, souborů a dat než kdykoli předtím. Integrovaný systém GPS určený pro spolupráci s mapovým softwarem přináší plnou navigaci na každém kroku.

Výrobce HTC
Typ telefonu Dotykový
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
3.2 Mpx
GPS Ano
Dotykový displej Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HTC P3700 Touch Diamond užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.