Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

HTC S620 (Excalibur)

HTC S620 (Excalibur)

Cena produktu HTC S620 (Excalibur) není známa.

 

Popis produktu HTC S620 (Excalibur): Stylový chytrý telefon s plnou QWERTY klávesnicí HTC S620 Vám umožní pracovat s Vašimi dokumenty na cestách s lehkostí. Tento tenký a kompaktní chytrý telefon (Smartphone) je jedním z nejostřejšíc...  Více informací


HTC S620 (Excalibur) - popis

Stylový chytrý telefon s plnou QWERTY klávesnicí HTC S620 Vám umožní pracovat s Vašimi dokumenty na cestách s lehkostí. Tento tenký a kompaktní chytrý telefon (Smartphone) je jedním z nejostřejších nástrojů pro zaměstnané lidi. Přístup k e-mailu, schůzkám v kalendáři a kontaktům je zaručen okamžitě díky technologii Direct Push. Kdykoliv a kdekoliv, stále budete připojeni. HTC S620 disponuje Quad-Band GPRS/EDGE, Wi-Fi a Bluetooth 2.0 - perfektní pro lidi v pohybu. Jednoduché ovládání jednou rukou použitím HTC JOGGR™ dotekové plošky s variabilní rychlostí činí prohlížení a posouvání dokumentů velmi snadným. Přidejte k těmto vlastnostem 2,4 veliký displej a kompletní klávesnici a dostanete nejlepší nástroj pro chytrou výměnu zpráv.

Výrobce HTC

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HTC S620 (Excalibur) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.