Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Huawei Ascend D Quad

Huawei Ascend D Quad

Cena produktu Huawei Ascend D Quad není známa.

 

Popis produktu Huawei Ascend D Quad: Huawei Ascend D Quad white je postaven na operačním systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a velkým tahákem tohoto mobilního telefonu je jeho výkonná Li-Ion baterie s kapacitou 1800mAh. Huawei Asc...  Více informací


Huawei Ascend D Quad - popis

Huawei Ascend D Quad white je postaven na operačním systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a velkým tahákem tohoto mobilního telefonu je jeho výkonná Li-Ion baterie s kapacitou 1800mAh. Huawei Ascend D Quad je prvním čtyřjádrovým zařízením, které tento výrobce představil. Tento smartphone se může pochlubit velkým dotykovým displejem jehož úhlopříčka se zastavila na neuvěřitelných 4,5 palce. Další čím se může Huawei Ascend D Quad pochlubit je fotoaparát s vysokým rozlišením 3264x2448 pixelů, samozřejmě bude možné prostřednictvím tohoto fotoaparátu pořizovat i videa, která mají rozlišení 1920x1080.

Výrobce Huawei

Huawei Ascend D Quad - recenze

Hauwei Ascend D quad – první pohled z MWC

Jan Pospíšil
26.07.2012 - 22:15:07

Hauwei Ascend D quad - první pohled z MWC

Jan Pospíšil
20.06.2012 - 17:04:18

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Huawei Ascend D Quad užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.