Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Huawei Mate 20 Pro Dual Sim

Huawei Mate 20 Pro Dual Sim

Cena produktu Huawei Mate 20 Pro Dual Sim není známa.

 

Popis produktu Huawei Mate 20 Pro Dual Sim: Zapamatujte si jeho název – Mate 20 Pro totiž budete slýchat často! Huawei se s jeho vlajkovou lodí pro sezónu 2018/2019 podařilo vypálit rybník konkurenci, když přichází s dechberoucím výkonem, n...  Více informací


Huawei Mate 20 Pro Dual Sim - popis

Zapamatujte si jeho název – Mate 20 Pro totiž budete slýchat často! Huawei se s jeho vlajkovou lodí pro sezónu 2018/2019 podařilo vypálit rybník konkurenci, když přichází s dechberoucím výkonem, neuvěřitelně atraktivním designem a hlavně výbavou, kterou mu mohou ostatní závidět. Stačí zmínit skutečně perfektní fotoaparát se třemi čočkami, s jehož vývojem pomáhala věhlasná značka Leica, nebo čtečku otisku prstů – konečně umístěnou přímo do displeje! V kombinaci s 3D skleněným designem a nádherným 6,39" OLED displejem si můžete být jisti, že vždy zaujmete.

Huawei řeklo ne kompromisům i v dalších částech výbavy – můžete se proto těšit na superrychlé datové přenosy, dlouhou výdrž zásluhou 4 200 mAh baterie nebo třeba bezdrátové nabíjení (a to oběma směry). Díky supervýkonnému Kirinu 980 navíc telefonu neskutečně pomáhá umělá inteligence, která zajišťuje ještě rychlejší reakce a delší výdrž na nabití.

Orámovaná dokonalost
V ikonickém rámečku je usazen trojitý fotoaparát Leica, jemuž společnost děláš přisvětlovací blesk. Především tato kombinace stojí za originálním vzhledem, který si jednoduše nespletete.
Mistrovský design
Neotřelý vzhled mistrovského díla navíc umocňují nejen symetrické tvary, ale také využití 3D skla s dokonale hladkými spoji a křivkami.

Zářivé barvy – doslova
Mate 20 Pro pořídíte v zářivých barvách, které pracují se světlem. To se totiž efektně odráží od zadní strany a vytváří nádherné barevné kombinace.

Ničeho se nemusíte bát
Nyní už se nemusíte omezovat v tom, kde chcete váš telefon používat. Můžete jej s sebou klidně brát na pláž a nevystraší vás ani déšť vzhledem k certifikaci IP68.

Supervýkonný Kirin 980 s umělou inteligencí (AI)
Kirin 980 je jedním z prvních procesorů vyrobených inovativní 7nm technologií. Ta je efektivnější, takže telefon vydrží déle nabitý a poskytuje dechberoucí výkon. Navíc má DUAL-NPU, kdy jedno přináší ohromující výpočetní výkon UI, zatímco druhé bleskově zpracovává konkrétní úkoly.
Superrychlý internet
Mate 20 Pro je prvním telefonem na světě vybaveným technologií LTE Cat.21 1,4 Gb/s, jejíž zásluhou můžete v sítích Wi-Fi stahovat neuvěřitelnou rychlostí až 1 733 Mbps.

Navede vás naprosto přesně
Podpora duální frekvence L1 a L5 je zárukou toho, že telefon zafixuje polohu dříve než ostatní, navíc přesněji, a to i v centru města s mimoúrovňovými dálničními křižovatkami.

Výdrž, na kterou je spolehnutí
Baterie s kapacitou 4 200 mAh je zárukou skutečně dlouhé výdrže, čemuž napomáhá i chytrý systém řízení napájení s pomocí umělé inteligence.
Extrémně rychlý zisk energie
40W SuperCharge od Huawei s certifikací TÜV znamená bezpečné a zároveň neskutečně rychlé nabíjení. Stačí vám totiž 30 minut na nabíječce k zisku 70 % kapacity baterie!

Bezdrátové reverzní nabíjení
Velká baterie v telefonu v kombinaci s reverzním bezdrátovým nabíjením znamená, že stačí na Mate 20 Pro položit jiný telefon s bezdrátovým dobíjením a Huawei poslouží jako bezdrátová powerbanka!

Bezkabelové dobíjení
Podporováno je také 15W bezdrátové rychlonabíjení s certifikací TÜV, abyste mohli nabíjet stále velmi rychle a maximálně bezpečně, ale ještě komfortněji.

Trojitý fotoaparát Leica
Náležitě pyšní budete také na trojitý fotoaparát Leica s umělou inteligencí pro ještě krásnější zachycení vašich životních zážitků. Bez přehánění vám dojdou slova zásluhou hlavního 40Mpx RGB objektivu, jenž je ideální pro každodenní fotografii, v kombinaci s 8Mpx teleobjektivem pro snímky z dálky bez snížení kvality a 20Mpx ultraširokoúhlým objektivem Leica skvělým pro snímky krajiny a maker.

Umělá inteligence pro ještě krásnější záběry
Zásluhou umělé inteligence navíc fotoaparát rozpozná až 1 500 scénářů a 25 kategorií. Znamená to, že smartphone s pomocí umělé inteligence rozpozná různé objekty a scény v jedné fotografii. Tomu následně přizpůsobí nejen barvy, ale i jas a kontrast, a to naprosto automaticky, abyste vždy vyfotili nejkrásnější snímek.

Vyspělá stabilizace obrazu
Špičkovým fotografiím napomáhá i využití vyspělé stabilizace obrazu. Ta ve spojení s umělou inteligencí a speciálním nočním režimem umožňuje pořizovat dokonale ostré fotografie bez rozmazání i při nízkém osvětlení a bez stativu. V nočním režimu lze navíc pořídit i vyvážit scenérie s vysokým kontrastem.

Režim kina
Videa z telefonu nyní mohou vypadat ještě více jako film. Postará se o tom režim kina s filmovým poměrem 21:9 a HDR pro zkvalitnění klipů.

Umělecká videa
Ve filmech jsou velmi důležité barvy, které znamenají emoce a propojení s publikem. Nyní i vy můžete s barvami pokročile pracovat prostřednictvím bohaté palety filtrů, jako je Čerstvý, Vintage, Rozmazání pozadí a Napětí v reálném čase.

Director’s Cut
Umělá inteligence zvládá dokonce rozpoznat obličeje, aby vytvořila samostatné samostatné zdůrazněné okamžiky pro každou osobu a vám ušetřila čas s následnými úpravami.

Odemknutí 3D obličejem
Garancí maximálního bezpečí dat uvnitř telefonu je 3D fotoaparát se snímáním hloubky, jenž promítá přes 30 000 bodů, aby vás telefon spolehlivě rozpoznal během pouhé půl vteřiny a nikdo přitom neměl šanci jej oklamat.

Dejte život plyšákům
3D fotoaparát vám také umožní naskenovat hračku a vytvořit z ní živý model. Následně můžete pořizovat jeho fotografie, ale dokonce i nahrávat videa, jak například chodí nebo tančí na stole!

3D emoji
S přesnějším vyjádřením emocí vám nyní mohou pomoci 3D živé emoji. Dokonce jde animovat jejich obličej pomocí vašich výrazů.

Čtečka otisku prstů v displeji!
Jednou z největších inovací Mate 20 Pro je bez debat čtečka otisku prstů revolučně umístěná přímo do displeje! Využívá technologii dynamického snímání tlaku, takže stačí zvednout prst a dotknout se obrazovky pro rychlé a bezpečné přihlášení do telefonu.

EMUI
Operační systém Android už tradičně Huawei vylepšuje o oblíbené prostředí EMUI 9.0. To je ještě jednodušší a zároveň přináší více možností!

Nejrychlejší nakupování
Stačí dlouhé stisknutí obrázku věci, která vás zaujala, a telefon vám poskytne odkazy na nejlepší internetové obchody, kde lze zboží zakoupit.
HiVision
S HiVision se vám dostane informací o produktech, zajímavých místech a mnoho dalšího. Například změří kalorie potravin podle jejich objemu, takže vám napomůže stále vypadat skvěle.

Režim PC bezdrátově
Kabelům Mate 20 Pro říká ne. Nabídne vám totiž možnost promítat prezentace, hry nebo videa na větší obrazovku, ale zároveň v režimu PC současně umožní odesílat zprávy nebo telefonovat soukromě.

Nejnovější Huawei Mate 20 Pro přichází s jedinečným vysoce výkonným procesorem Kirin 980 s podporou umělé inteligence, trojitým fotoaparátem na zadní straně, super rychlým nabíjením, obří baterií, displejovou čtečkou otisku prstu, voděodolností IP 68 nebo možností bezdrátového nabíjení se schopností bezdrátově nabíjet i jiná zařízení.

Nejnovější průmyslové technologie
Procesor Kirin 980 je nejvýkonnější procesor, který má Huawei k dispozici. Není divu, že se jím může pochlubit právě model Mate 20 Pro. Pomocí jedinečné třívrstvé architektury dosáhne procesor vynikajícího výkonu. Kirin 980 je vybavený jako první smartphone dvěma nezávislými neurálními procesory pro umělou inteligenci.

Leica fotoaparát
Nový trojitý Leica fotoaparát přináší unikátní způsoby zachycení životních momentů. Uživatelům pomůže vytvářet umělecká díla ať už se jedná o fotografie nebo videa. Čočky jsou u nového modelu zajímavě uspořádány do čtverce. Žhavou novinkou je extrémní makro, kdy kamerový systém vytvoří ostré obrázky objektů umístěných již ve vzdálenosti 2,5 cm od objektivu. Ultra širokoúhlý objektiv podporuje vytváření fotografií a videí v poměru 21:9 na místo běžných 16:9 čímž je možné zachytit podstatně širší perspektivu snímaného objektu. Vynikající například pro krajináře nebo když není dostatek místa pro poodstoupení dozadu.

70 % nabití za 30 minut
Huawei Mate 20 Pro se pyšní obří baterií o velikosti 4200mAh, která udrží přístroj v plném provozu po celý den a bude možné ji dobít i bezdrátově. Říká se, že čas jsou peníze a z toho důvodu přichází Mate 20 Pro s revolučním rychlonabíjením. V případě, že bude smartphone dobíjen kabelem přímo ze sítě, dosáhne přibližně 70 % kapacity už za půl hodiny. Prostřednictvím bezdrátového napájení pak za 30 minut cca 30 % kapacity. Další průlomovou technologií, kterou Mate 20 Pro zvyšuje laťku pro technické požadavky na smartphone, je zpětné bezdrátové nabíjení. To umožní plně využít vysokokapacitní baterie uvnitř telefonu a sdílet tak energii pro další přístroje, jakou jsou například bezdrátová sluchátka.

Futuristický design
Nejnovější model ze stáje Huawei je radost držet v ruce. Přístroj je zaoblený na všech osmi stranách, díky čemuž se stává neuvěřitelně pohodlným. Telefon bude k dostání ve třech barevných provedeních - Černá, Půlnoční Modrá a Twilight.

Vynikající rozpoznávání tváře a čtečka otisků v displeji
Stačí se podívat na mobil a on se sám odemkne. Dokáže to s 3D řešením pro odemknutí obličeje, které dosahuje míry falešné shody jedna ku milionu, takže se uživatelé mohou cítit zcela bezpečně. Jako druhou možnost odemknutí telefonu pomocí biometrických údajů nabízí telefon odemčení otiskem prstu přímo na displeji.

Technické specifikace:
Procesor: Kirin 980 (2 x Cortex A76 2.6GHz+ 2 x Cortex A76 1.92GHz + 4 x Cortex A55 1.8GHz)

Úhlopříčka displeje: 6,39“
Rozlišení displeje: 3120 x 1440, 2k+
Typ displeje: OLED
Počet barev: 16,7 M
Operační system: Android 9, EMUI 9.0.0

Pamět RAM: 6 GB
Interní úložiště: 128 GB

Zadní fotoaparát: tři čočky Leica
1. čočka: 40 Mpx, f/1.8
2. čočka: 20 Mpx, f/2.2
3. čočka: 8 Mpx, f/2.4
Autofocus: Ano
Rozlišení fotografií: 7296 x 5472
Rozlišení videa: 3840 x 2160

Přední fotoaparát: rozlišení 24 Mpx, f/2.0
Rozlišení fotografií: 5632 x 4224
Rozlišení videa: 2160 x 1080

Dual SIM: Ano
Odolnost: IP68
USB: Type-C, USB 3.1 GEN1; podpora rychlonabíjení a OTG
Bezdrátové nabíjení: Ano
3D odemknutí displeje obličejem: Ano

Senzory:
Čtečka otisků prstů integrovaná do displeje, Gravitační senzor, senzor okolního světla, proximity senzor, Hallův senzor, Gyroskop, Kompas, Infračervený senzor, Laserový senzor
NFC: Ano
Podpora radia: Ne
Ostatní vlastnosti: GPS, AGPS/Glonass/BeiDou/Galileo; Bluetooth 5.0
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G

Kapacita baterie: 4200 mAh
Typ baterie: Li-Pol

Rozměry: 157,8 x 72,3 x 8,6 mm
Váha: 189 g

Záruka 24 měsíců
Partnumber SP-MATE20PDSFOM
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 6.39 "
Typ displeje OLED
Rozlišení displeje 1440 x 3120 bodů
Počet barev displeje 16,7 miliónů
Konstrukce a systém
Typ mobilního procesoru Kirin 980
Počet jader osmijádrový procesor
Frekvence procesoru 1800 MHz
Počet SIM karet Hybridní slot
Konstrukce telefonu odolný, dotykový
Systém telefonu android 9 Pie
Paměť
Interní paměť 128 GB
Velikost paměti RAM 6GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSDHC, microSDXC, microSD
Navigace
GPS Ano
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 900, 850, 1900, 1800 MHz
Síťová frekvence (3G) 2100, 1900, 1700, 850, 900 MHz
Síťová frekvence (LTE) 2600, 1800, 2100, 900, 800 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
HSCSD/HSDPA Ano
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu 40 Mpx (7296 x 5472)
Světelnost f/1.8
Integrovaný blesk/přisvětlení Ano
Automatické ostření Ano
Rozlišení videozáznamu 3840 x 2160
Rozlišení předního fotoaparátu 24 Mpx (5632 x 4224)
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita akumulátoru 4200 mAh
Vlastnosti baterie Rychlé nabíjení, Bezdrátové nabíjení
Konektivita a rozhraní
USB port USB typ-C
NFC Ano
3,5 jack Ne
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
IrDa infraport Ano
Senzory a zabezpečení
Akcelerometr (G-Sensor) Ano
Senzor přiblížení (proximity) Ano
Čtečka otisků prstů Ano
Další parametry
Typ Sim karty nano Sim
FM rádio Ne
Barva telefonu fialová barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.2 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 0.9 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 9.7 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Výrobce Huawei
Typ telefonu Odolný
Vestavěný blesk Ano
Automatické ostření Ano
HD video Ano
Fotoaparát Ano
Poměr stran 21:9
Operační systém Android
Úhlopříčka displeje 6.39 "
Akcelerometr (G-senzor) Ano
Gyroskopický senzor Ano
USB On-The-Go Ano
Voděodolný Ano
Rozlišení displeje 3120 x 1440 px
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
40 Mpx
Interní paměť 128000 MB
Počet jader procesoru 8
Frekvence procesoru 1.8 GHz
Kapacita baterie 4200 mAh
Hmotnost 200 g
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
LTE Ano
GPS Ano
NFC Ano
Čtečka otisku prstů
Informace o parametru Čtečka otisku prstů
Ano
Slot na paměťové karty Ano
Dual Sim
Informace o parametru Dual Sim
Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
Typ SIM karty NanoSIM
Dotykový displej Ano

Huawei Mate 20 Pro Dual Sim - recenze

Huawei Mate 30 Pro se odhaluje na nových obrázcích

id-31742
19.10.2019 - 15:47:29

Huawei Mate 30 Pro se znovu ukazuje [aktualizováno]

id-31742
19.10.2019 - 15:17:34

Recenze a test Huawei Mate 20 Pro | Testado.cz - YouTube

testado.cz
21.12.2018 - 10:31:52

Huawei Mate 20 Pro patří mezi nejlepší smartphony letošního roku. Precizní obrazovka, špičkový foťák a vestavěná čtečka otisků prstů dodává telefonu na dokonalosti!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Huawei Mate 20 Pro Dual Sim užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.