Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Meizu 16th

Meizu 16th

Cena produktu Meizu 16th není známa.

 

Popis produktu Meizu 16th: Klíčové vlastnosti: Vlajková loď společnosti Meizu s úchvatným designem 6 " Super AMOLED full screen displej s rozlišením 2160x1080 pxl Super rychlá čtečka otisků prstů integrovaná pod displeje...  Více informací


Meizu 16th - popis

Klíčové vlastnosti:
Vlajková loď společnosti Meizu s úchvatným designem
6 " Super AMOLED full screen displej s rozlišením 2160x1080 pxl
Super rychlá čtečka otisků prstů integrovaná pod displejem, rychlost 0,25 s
Výkonný 8 jjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 845 a GPU Adreno 630
8 GB RAM a 256 GB interní paměť
Odemykání pomocí AI technologie rozpoznávání obličeje
Extrémně tenký - pouhých 7,3 mm
Kombinace dvou úžasných fotoaparátů od Sony IMX380 a IMX350
Chladící systém podporující maximální výkon
Duální stereo reproduktor, wireless HI-FI přenos zvuku s technologií LDAC
Rychlonabíjení 24 W mCharge
Obr. Obrazovka tvoří 89,57 % přední strany telefonu 1345521a
Obrazovka tvoří 89,57 % přední strany telefonu
Telefony MEIZU řady 16 jsou výkvětem mobilních telefonů s full screen displejem. Levý i pravý rámeček o šířce pouhých 1,43 mm představuje pro společnost MEIZU opravdový průlom. Díky těmto rozměrům se nám totiž podařilo dosáhnout stejné šířky displeje (40 mm), jaká se běžně používá u obrazovky AMOLED COF oblíbených telefonů společnosti Samsung. To znamená, že můžete obrazovku využít opravdu naplno. Horní rámeček o šířce 7 mm v sobě pak ukrývá mikrofon, superlineární reproduktor, 20MP fotoaparát a několik dalších na zakázku přizpůsobených snímačů. Ve skutečnosti nemusíme věci vidět, abychom věděli, že tam jsou. My jsme například záměrně zachovali horní panel telefonu zcela neporušený, a jediné, co tak uvidíte, je čočka předního fotoaparátu.

Obr. Neuvěřitelně výkonný s hodnocením 290.000 bodů 1345521b
Neuvěřitelně výkonný s hodnocením 290.000 bodů
Nový procesor Qualcomm Snapdragon 845 s jádrovou architekturou Kryo™ 385 dosahuje frekvence až 2,8 GHz. Také GPU Adreno 630 nové generace a vyspělá 10nm procesní technologie FinFET přispívají k nadstandardnímu výkonu a efektivnímu řízení spotřeby energie.

Obr. Měří na šířku pouhých 7,3 mm, ale přesto podporuje rozpoznávání otisků prstů v obrazovce 1345521c
Extrémně tenký - pouhých 7,3 mm, podpora rozpoznávání otisků prstů v obrazovce
Vytvořit celoplošný displej není problém, ale klíčem je co nejlépe ho využít. Přiložte prst na ikonu otisku prstu a náš vyspělý modul optického rozpoznávání otisků prstů nové generace zabudovaný v obrazovce vám telefon během milisekund odemkne. Použili jsme totiž novou metodu vrstvení optimalizovanou pro AMOLED displeje a optickou čtečku prstů, díky níž se nám podařilo rozpoznávání otisků prstů v displeji implementovat i do tohoto ultra tenkého telefonu.

Obr. Rozmanitost gest 1345521d
Rozmanitost gest
Existuje pohodlnější ovládání telefonu než pomocí funkce Super mBack? Těžko. My jsme se rozhodli šetřit drahocennou plochu obrazovky. Dotkněte se tlačítka na spodní části obrazovky a přejeďte prstem vzhůru pro návrat na předchozí obrazovku, dlouze přejeďte pro návrat na domovskou obrazovku, nebo obrazovku přejeďte a podržte, abyste zobrazili všechny spuštěné aplikace. Tato gesta jsou podporována také na levé i pravé straně displeje. Nám v MEIZU záleží na desítkách milionů uživatel našeho operačního systému Flyme a neděláme proto žádné změny jen tak, pro nic za nic. Zachovali jsme tedy navigační lištu Androidu, ale s vylepšeným designem tlačítka Super mBack. Takže ovládací prvky zůstávají stejné, ale telefon teď působí mnohem kompaktněji.

Obr. Výběr ve stylu Jacka Wonga a kombinace ve stylu MEIZU 1345521e
Fotoaparát s AI technologií, výběr nejlepších parametrů ve stylu Jacka Wonga a kombinace ve stylu MEIZU
Špičkový fotoaparát IMX380 společnosti Sony umožňuje telefonům MEIZU řady 16 velkou světelnost f/1.8 a pixely velké až 1,55 µm. Sekundární snímač IMX350 pak telefonům MEIZU řady 16 dovoluje podporu funkce bokeh a až trojnásobný bezztrátový zoom. A díky čtyřosé optické stabilizaci obrazu a vícesnímkové redukci šumu od společnosti ArcSoft přináší tato kombinace dvou fotoaparátů (12 MP a 20 MP) neuvěřitelné výsledky, obzvlášť ve slabším světle.

Obr. Menší, ale vylepšený 1345521f
Menší, ale vylepšený
Abychom zajistili lepší uživatelský zážitek, vybavili jsme telefony MEIZU 16. řady na zakázku vyrobeným předním modulem s optickým designem, který z nich udělá mezi telefony s 20MP předním fotoaparátem vašeho favorita. Inteligentní funkce bokeh se v tomto případě plně vyrovná duálnímu fotoaparátu. A pokročilé algoritmy vylepšení vzhledu společnosti ArcSoft se postarají, aby váš obličej vypadal na selfies vždy dokonale.

Obr. Úžasný na dotek s dechberoucím zvukem, mEngine 2.0 1345521g
Úžasný na dotek s dechberoucím zvukem, mEngine 2.0
Abychom dodali 16. řadě telefonů MEIZU na dynamice, podstoupil haptický motor mEngine řadu dalších vylepšení a upgradů. Podporuje teď až 10 systémových profilů. A naši inženýři vybavili mEngine vysokonapěťovým pohonným čipem, který dokáže v okamžiku zrychlit i zcela zastavit. Díky tomu jsou telefony MEIZU řady 16 schopné jedinečným způsobem napodobit rytmus vyzvánění, abyste si mohli každou skladbu naplno užít.

Obr. Hra se světlem a 3D zaoblené sklo 1345521h
Hra se světlem a 3D zaoblené sklo
Kreativita společnosti MEIZU se odráží v mnoha aspektech telefonů MEIZU 16. řady. S použitím technologie sedmivrstvého vakuového vypařování se nám podařilo docílit zcela nové jedinečné textury, která na povrchu telefonu vytváří unikátní hru světla a stínů. A k tomu jsme ještě opakovaně upravovali a dolaďovali i zaoblení telefonů, aby vám řada 16 od MEIZU naprosto přirozeně padla do ruky. A poslední designová třešnička na dortu: skleněná zadní strana je krásně doplněná kovovým rámečkem po obvodu telefonu.

Obr. Dva reproduktory nové generace 1345521i
Dva reproduktory nové generace
Naše společnost se vždy snaží překonávat technické limity, a to i co se týče zvuku. Díky mnohačetným úpravám polohy, úhlu i vzdálenosti dokázaly nové duální superlineární reproduktory telefonů MEIZU řady 16 opět předčit maximální amplitudu generace předchozí. A abychom zajistili vynikající zvuk i při velmi hlasitém přehrávání, použili jsme větší membránu a nový algoritmus redukce šumu, které společně umožňují mnohem stabilnější zvuk.

Obr. Vylepšený Android 8.0 1345521j
Vylepšený Android 8.0
Snapdragon 845 a Flyme 7 jsou zárukou prvotřídního výkonu. Nejnižší vrstva operačního systému Android 8.0 inteligentně reguluje uspíšení aplikací telefonů MEIZU 16th, jejich herní výkon i zobrazení. Například podle potřeby uděluje vyšší prioritu denně používaným aplikacím a ty tak budou fungovat rychleji i při vyšší náročnosti dané aplikace. Tyto procesy jsou oku uživatele neviditelné, ale výsledek je nepřehlédnutelný.

Obr. Technologie 2 × 2 MIMO 1345521k
Technologie 2 × 2 MIMO
Telefony MEIZU řady 16 disponují čtyřkanálovým modulem Wi-Fi s frekvencemi 2,4 GHz i 5 GHz. Pro zajištění signálu nejsou třeba žádné speciální úkony. Telefon jsme vybavili špičkovým 845 RF systémem a také nezávislým zesilovačem signálu, které společně pomáhají zvýšit rychlost stahování až o 60 %.

Obr. Vodní chlazení 1345521l
Chladící systém
Snaha o dosažení prvotřídního výsledku je znát v každém detailu telefonů řady 16 společnosti MEIZU. Například na našem na zakázku vyrobeném chladicím systému telefonu, jehož jednotlivé okruhy vyrobené z mědi mají tloušťku pouhých 0,4 mm. Když teplota telefonu stoupne nad kritickou hodnotu, vodní pára v těchto měděných okruzích odvádí teplo ze základní desky podél celé kapilární struktury. Po ochlazení a zkapalnění páry začne kapalina opět cirkulovat.

Technické parametry:
Základní informace:

Výška: 150,5mm
Šířka: 73,2mm
Tloušťka: 7,3mm
Váha: 152 g
Baterie: 3010mAh
Paměť telefonu: 128 GB
Obrazovka:

Rozměry: 6"
Rozlišení: 2160 x 1080
Kontrastní poměr: 100000 : 1
PPI: 402
Jas: 430cd/m2
Výrobní technologie: On-Cell plná laminace
Procesor a paměť:

Procesor: Qualcomm Snapdragon™ 845
10 nm úsporná procesní technologie FinFet
Frekvence: až 2,8 GHz
GPU: Adreno™ 630
Qualcomm Hexagon™ 685 DSP AIE (artificial intelligence engine)
Operační paměť RAM: 8 GB
Fotoaparát:

Zadní fotoaparát: SONY 12 MP + 20 MP
Clona: f/1.8 a f/2.6
Optická stabilizace obrazu (hlavní fotoaparát)
Režim portrétu s bokeh efektem
Režim 3x optického zoomu
Laserové automatické ostření
Dual ISP
Režim nepřetržitého snímání
Panorama mód
Kruhový 6 LED blesk pro rovnoměrné osvícení
Přední fotoaparát 20 MP
Clona: f/2.0
Odemykání pomocí rozpoznávání tváře
Inteligentní režim s bokeh efektem
Zkrášlující algoritmy společnosti ArcSoft s technologií adaptivního vylepšení vzhledu
mEngine:

Komplexní dotyková odezva s použitím laterálního lineárního motoru mEngine
Obklopující zvuk:

Dual Stereo reproduktory na horní a spodní straně
mTouch:

Rozpoznání úhlu: 360°
Senzor: Optická čtečka otisků prstů v obrazovce
Maximální počet otisků prstů: 5
Sítě a frekvenční pásma:

Zahraniční sítě
GSM:B2/B3/B5/B8
WCDMA:B1/B2/B4/B5/B8
CDMA:BC0
TD-LTE:B40
FDD-LTE:B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20
Funkce LAN:

Bezdrátové sítě s protokoly 802.11a/b/g/n/ac
Podpora pásem o frekvenci 5GHz a 2,4GHz
Podpora 2×2 MIMO
Bluetooth:

Bluetooth verze:5.0
Podpora BLE
Senzory:

Horizontální lineární motor, tlakový snímač, Hallův magnetický senzor, gravitační senzor, Snímač okolního světla, infračervený senzor vzdálenosti, gyroskop, Dotykový senzor, elektronický kompas
Navigace:

GPS
GLONASS
Navigační systém Beidou
Galileo
SBAS
QZSS
A-GPS
Konstrukce: Dotykový displej
Operační systém: Android
Úhlopříčka displeje: 6"
Typ displeje: Super AMOLED
Rozlišení displeje: 2160 x 1080
Počet jader: 8
Operační paměť: 8 GB
Interní paměť: 128 GB
Integrovaný fotoaparát: s rozlišením 15 a více Mpix
Funkce: Wi-Fi
Funkce: Wi-Fi
Funkce: GPS
Funkce: LTE
Funkce: Čtečka otisku prstů
Certifikace: Bez certifikace

Výrobce Meizu
Typ telefonu Dotykový
GSM Ano
Úhlopříčka displeje 6 "
Gyroskopický senzor Ano
Přehrávání MP3 Ano
Vestavěný blesk Ano
Automatické ostření Ano
HD video Ano
Fotoaparát Ano
Operační systém Android
Galileo Ano
BeiDou Ano
GLONASS Ano
Rozlišení displeje 2160 x 1080 px
Interní paměť 128000 MB
Operační paměť 8000 MB
Počet jader procesoru 8
Frekvence procesoru 2.8 GHz
Kapacita baterie 3010 mAh
Hmotnost 152 g
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
LTE Ano
GPS Ano
Čtečka otisku prstů
Informace o parametru Čtečka otisku prstů
Ano
Slot na paměťové karty Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
Dotykový displej Ano

Meizu 16th - recenze

Meizu 16s Pro oficiálně, top model s dobrou cenou

id-31742
19.10.2019 - 16:01:56

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Meizu 16th užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.