Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Mivvy Chat

Mivvy Chat

Cena produktu Mivvy Chat není známa.

 

Popis produktu Mivvy Chat: Mivvy Chat je jedinečný mobilní telefon, který jako jediný nabízí technologii pro videochat přes technologii GPRS. Mivvy Chat Vás osloví i svým minimalistickým designem a bohatými funkcemi pro org...  Více informací


Mivvy Chat - popis

Mivvy Chat je jedinečný mobilní telefon, který jako jediný nabízí technologii pro videochat přes technologii GPRS. Mivvy Chat Vás osloví i svým minimalistickým designem a bohatými funkcemi pro organizaci času. Prohlížejte, poslouchejte, chatujte, s Mivvy Chat si užijete obrovské množství zábavy. S pomocí technologie MivVideo Vás prostřednictvím čelní kamery dokáže jako jediný telefon na světě spojit videochatem s přáteli nebo rodinou bez nutnosti sítí 3G. Technologie Bluetooth připojení ve verzi 2.0 nabízí mimo jiné opět protokol A2DP pro připojení bezdrátových stereo sluchátek, nyní kompatibilní s celou šířkou dostupných modelů. Unikátní vlastností Mivvy Chat je funkce videochat. Aplikaci lze spustit rychlou klávesou a pak už jen vytočíte číslo. Na displeji telefonu uvidíte dvě obrazovky, z nichž jedna je snímaná kamerou z Vašeho přístroje a druhá z volaného čísla. Pod nimi pak zůstává místo pro zprávy. Videochatovat si můžete, ať jste kdekoliv na světě. Nic víc než GPRS k tomu potřebovat nebudete. Díky technologii MivVideo můžete využít spojení nejen mezi telefony Mivvy Chat navzájem, ale v blízké budoucnosti i s dalšími telefony značky mivvy. Mivvy Chat je vybaven také populárním ICQ klientem, WAPovým prohlížečem nebo internetovým prohlížečem Opera Mini. Podpora JAVA 2.0 umožňuje množství užitečných aplikací ještě rozšířit, včetně spouštění široké nabídky her. Přehrávač hudby a videa umožňuje přehrávat nejen MP3 a MPEG4 soubory, ale i množství dalších populárních formátů. Ve výbavě je FM rádio a diktafon. Slot micro SD pojme paměťové karty do velikosti až 2GB. Využít můžete také vestavěného 1,3MPx fotoaparátu.

Výrobce Mivvy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mivvy Chat užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.