Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Mivvy Dual TV

Mivvy Dual TV

Cena produktu Mivvy Dual TV není známa.

 

Popis produktu Mivvy Dual TV: Mivvy dual TV je výjimečný mobilní telefon se stylovým designem a možností používat dvě SIM karty nezávisle na sobě. Proti předchozímu modelu nabízí Mivvy dual TV dotykový displej, skvělou multime...  Více informací


Mivvy Dual TV - popis

Mivvy dual TV je výjimečný mobilní telefon se stylovým designem a možností používat dvě SIM karty nezávisle na sobě. Proti předchozímu modelu nabízí Mivvy dual TV dotykový displej, skvělou multimediální výbavu včetně příjmu televize a to vše za ještě lepší cenu. Samozřejmostí u Mivvy dual TV je společný telefonní seznam pro obě SIM karty a po výběru kontaktu je tak pouze na Vás, ze které hovor uskutečníte. Obě SIM karty totiž pracují současně a zcela nezávisle na sobě, a to včetně SIM Tookitu, nemusíte tedy již řešit přepínání linek či dokonce výměnu SIM karet. Kteroukoli ze SIM karet, případně obě, lze také dočasně deaktivovat, ale stále budete mít plný přístup k telefonnímu seznamu a SMS zprávám.

Výrobce Mivvy
Typ telefonu Dotykový

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mivvy Dual TV užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.