Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Motorola MILESTONE 2

Motorola MILESTONE 2

Cena produktu Motorola MILESTONE 2 není známa.

 

Popis produktu Motorola MILESTONE 2: Komunikátor Motorola MILESTONE 2 je vynikající mobilní zařízení pro každého kdo rád píše textovky, emaily a vůbec komunikuje. Díky plné podpoře sociálních sítí (Facebook, Twitter apod) jste neustá...  Více informací


Motorola MILESTONE 2 - popis

Komunikátor Motorola MILESTONE 2 je vynikající mobilní zařízení pro každého kdo rád píše textovky, emaily a vůbec komunikuje. Díky plné podpoře sociálních sítí (Facebook, Twitter apod) jste neustále spojeni s Vašimi přáteli a obchodními partnery. 5MP kamera dokáže pořídit HD ready video záznam ve velké kvalitě, stejně tak i fotografie. 1GHz procesor Cortex-A8 spolu se systém Android 2.2 FroYo (možnost upgrade na verzi 2.3) a 512MB RAM stačí na všechny hlavní kancelářské aplikace jako je Mobile office. Wi-Fi společně s technologiemi čtvrté generace HSDPA a HSUPA přibližují k dokonalosti tento unikátní mobilní skvost. Jedinou nevýhodou je tak absence češtiny (má vyřešit nová verze Androidu).

Výrobce Motorola

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Motorola MILESTONE 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kopírky, Kancelářské potřeby, Registrační pokladny.