Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

MOTOROLA V3i

MOTOROLA V3i

Cena produktu MOTOROLA V3i není známa.

 

Popis produktu MOTOROLA V3i: Motorola představila novou generaci svého populárního ultratenkého véčka Razr. Novinka pojmenovaná RAZR V3i a vychází ze známého modelu V3 Razru a přinaší vylepšení jak po stránce designu tak svoj...  Více informací


MOTOROLA V3i - popis

Motorola představila novou generaci svého populárního ultratenkého véčka Razr. Novinka pojmenovaná RAZR V3i a vychází ze známého modelu V3 Razru a přinaší vylepšení jak po stránce designu tak svoji bohatší výbavou. Novinka je opět ultratenká, má vestavěný fotoaparát s 1,23 Mpix, video a MP3 přehrávač, grafický motor 3D s dvojitý, displejem (vnitřní 176 x 220 pixelů a 256.000 barev a vnější 96 x 80 pixelů a 65.000 barev). RAZR V3i je dokonce kompatibilní s iTunes. Kromě dalšího nabízí připojení Bluetooth a mini-USB. Vnitřní paměť je 10 MB a máte mořžnost rozšířit ji o paměťové karty.

Výrobce Motorola
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
1.23 Mpx
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MOTOROLA V3i užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.