Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Nokia 6270

Nokia 6270

Cena produktu Nokia 6270 není známa.

 

Popis produktu Nokia 6270: Dotek luxusu: Nokia 6270 skrývá pod luxusním a moderním vzhledem s elegantními leštěnými plochami neméně působivé funkce, které podporují nové uživatelské rozhraní Series 40. Funkce Active Standby...  Více informací


Nokia 6270 - popis

Dotek luxusu: Nokia 6270 skrývá pod luxusním a moderním vzhledem s elegantními leštěnými plochami neméně působivé funkce, které podporují nové uživatelské rozhraní Series 40. Funkce Active Standby nabízí pohodlný přístup k elektronické poště, oblíbeným aplikacím, záznamům do kalendáře nebo hudbě přímo z displeje telefonu. Jedinečné snímky: Telefon Nokia 6270 je vybaven jedinečným dvoumegapixelovým fotoaparátem s vestavěným bleskem a 5x digitálním zoomem. Barevný displej s 262 144 barvami lze použít jako hledáček fotoaparátu při fotografování všech speciálních momentek v režimu snímání na šířku. Příjemný poslech: Vyhraďte si chvilku pro sebe s FM stereofonním rádiem a hudebním přehrávačem MP3. Vestavěné stereoreproduktory s 3D zvukovými efekty prokáží své přednosti při používání hlasitého telefonu. Visual Radio vnáší interaktivní prvek do zážitku z poslechu – svůj výběr hudby pro chvíle oddechu budete mít vždy po ruce.

Výrobce Nokia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nokia 6270 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kopírky, Kancelářské potřeby, Registrační pokladny.