HLEDEJCENY.cz

Nokia 9 Pureview - porovnání cen

Nokia 9 Pureview

ět fotoaparátů spolupracujících na každém záběru
Pět 12Mpx fotoaparátů s optikou ZEISS, které snímají současně a fungují v dokonalém souladu, zachytí až 10× více světla než jediný barevný snímač fotoaparátu. Výsledkem jsou fotografie s vynikajícím dynamickým rozsahem a detailní strukturou světel a stínů, které dosahují neuvěřitelné hloubky ostrosti a věrohodných, pulzujících barev. Dokonce můžete snímky upravovat v RAW formátu přímo v telefonu.
1
Nejjemnější detaily
Snímky a videa HDR pořízené funkcí Nokia 9 PureView se vyznačují výjimečným dynamickým rozsahem a zachycují detaily světel stejně dobře jako detaily stínů. Každý z pěti fotoaparátů automaticky použije optimální nastavení pro různé části scény. S pomocí dokonale synchronizovaných algoritmů a pokročilé umělé inteligence pak fotoaparáty souběžně pořídí snímek. Nakonec se dílčí snímky propojí do jediné fotografie HDR, která zachovává perfektní detailní strukturu světel i stínů. Každý fotoaparát automaticky používá optimální nastavení fotografie.
2
Nová úroveň práce s ohniskem
Pět fotoaparátů zachytí velmi přesnou mapu ostrosti vašeho snímku. Díky tomu můžete po jeho pořízení upravovat fotografii změnou ohniska. Vyfoťte tvář v davu nebo lístek v lese. Pomocí režimu hloubky ostrosti dokáže Nokia 9 PureView identifikovat více než 1200 vrstev, které používá k vytvoření detailní mapy ostrosti. Ve Fotkách Google pak stačí změnit způsob zaostření a můžete na snímku odhalit nové detaily. Příjemně vás jistě překvapí i propracovaný efekt rozostření pro krásné fotografie v režimu bokeh.
3
Probuďte v sobě profíka
Stáhněte si aplikaci Adobe Photoshop Lightroom a popusťte uzdu své kreativitě. Fotografie ve formátu RAW můžete upravovat i na cestách, přímo ve svém telefonu. Kvůli profesionálním úpravám už nemusíte sedět u počítače. Nejnovější generace uživatelského rozhraní Pro Camera vám umožní záběr upravovat v reálném čase. A proč bychom vůbec měli fotit v RAW? Na rozdíl od JPEG tento formát zachová mnohem více informací, které pak můžete upravit.
4
Vyjádřete se jinak – černobíle
Nativní monochromatický režim zachytí snímek v černobílém provedení, místo aby ho do něj převedl až po vytvoření záběru. Tato unikátní metoda přináší perfektně ostré černobílé fotografie s vytříbenými detaily. V aplikaci fotoaparátu jednoduše přepnete do monochromatického režimu a tři snímače f/1,8 se postarají o přirozený černobílý snímek.
5
Potěšení pro smysly
Dimenze, jakou si vaše fotky zaslouží: Nokia 9 PureView se pyšní displejem P-OLED QHD 5.99" až k okrajům telefonu s rozlišením 2K. Technologie PureDisplay zaručí věrohodné barvy a lepší viditelnost na slunci. Podpora HDR10 vám umožní využívat nejnovější obsah s většími detaily, kontrastem a barvami. Také můžete nahrávat poutavější videa než kdy dřív díky prostorovému záznamu zvuku a standardu 4K HDR. Navíc vám technologie Qualcomm® aptX™ zajistí vysokou kvalitu zvuku přehrávaného přes reproduktory a sluchátka Bluetooth®.

Displej
Rozlišení displeje 1440 × 2880 px
Typ displeje 5,99" P-OLED

Paměť
Velikost vnitřní paměti 128 GB; RAM 6 GB

Podporované sítě
GSM 850/900/1800/1900 MHz; LTE 800/1800/2600 MHz

Fotoaparát
12 Mpx
(5 hlavních fotoaparátů s 12 Mpx a f/1.8 – snímky po složení dohromady vytvoří jasný obraz s možností upravení hloubky ostrosti)

Ostatní
GPS
Vyžaduje 2×NanoSIM

Rozhraní
Typ konektoru USB-C
Audio konektor ne
Odolnost telefonu (IPS krytí) IP67
Čtečka otisků prstů v displeji
Modul pro určení polohy A-GPS, GLONASS, BDS
Frekvence WiFi a/b/g/n/ac 2,4/5 Ghz
Senzory kompas, barometr, ANT+
Bluetooth
WiFi
NFC platby

Datové přenosy
GPRS, UMTS / 3G, LTE, VoLTE, LTE Cat 16

Napájení
Baterie 3320 mAh
Doba nabíjení (hod.) rychlé nabíjení

Výkon
Procesor osmijádrový Qualcomm Snapdragon 845 (10 nm)
Operační systém Android
(Android)

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz