Nokia E70

Cena produktu Nokia E70 není známa.

 

Popis produktu Nokia E70: Nokia E70 je neobyčejný smartphone, o tom není sporu. Hnací silou tohoto smartphone je operační systém Symbian Series 60 třetí generace, což umožňuje efektivní a flexibilní využití. Tento přístroj...  Více informací


Nokia E70 - popis

Nokia E70 je neobyčejný smartphone, o tom není sporu. Hnací silou tohoto smartphone je operační systém Symbian Series 60 třetí generace, což umožňuje efektivní a flexibilní využití. Tento přístroj podporuje sítě GSM (900/1800/1900 MHz) a sítě třetí generace UMTS (WCDMA 2100 MHz). Nokia E70 nabízí aktivní TFT displej s rozlišením 352 x 416 obrazových bodů a schopností zobrazit až 262 tisíc barev. Po odklopení klávesnice se odkryje plnohodnotná dvoudílná QWERTY klávesnice. (ukázka po rozkliknutí výše zobrazeného fota) K dispozici Vám je technologie Wi-Fi s podporou VoIP, dále Bluetooth, Infraport, USB 2.0 či Push-To-Talk, pro připojení k Internetu lze použít GPRS či EDGE třídy 10. Interní paměť přístroje činí 75MB a můžete ji rozšířit pomocí karet formátu miniSD. Nokia E70 disponuje integrovaným digitálním fotoaparátem s rozlišením 2 MPx (1600 x 1200 pixelů) a možností pořizovat videozáznamy. Přítomen je i integrovaný hudební přehrávač souborů typu MP3/AAC/AAC+, dále Adobe Reader, ZIP manažer, editor příloh, kalendář, úkolovník, JAVA MIDP 2.0, či podpora E-mailových protokolů POP3 a IMAP4.

Výrobce Nokia

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nokia E70 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.