Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

PORSCHE DESIGN P'9521

PORSCHE DESIGN P'9521

Cena produktu PORSCHE DESIGN P'9521 není známa.

 

Popis produktu PORSCHE DESIGN P'9521: Bezesporu výrobek vysoké cenové pozice, mobilní telefon Porsche Design P'9521 vlastní mimořádně dokonalý design a kvalitní technologii. GSM Porsche Design P'9521 se liší především kvalitou svého v...  Více informací


PORSCHE DESIGN P'9521 - popis

Bezesporu výrobek vysoké cenové pozice, mobilní telefon Porsche Design P'9521 vlastní mimořádně dokonalý design a kvalitní technologii. GSM Porsche Design P'9521 se liší především kvalitou svého vzhledu, ale také výběrem a sloučením materiálů: tělo telefonu je vyrobeno z hrubých hliníkových bloků, které jsou zpracovány a představeny s matným vzhledem. Displeje jsou pokryty dvěma deskami minerálního skla. Sloučení materiálu je velice podařené a velice odolné proti nárazu. Ale co je vzhled Porsche Design P'9521 bez opravdové pokročilé technologie? Přenosný telefon Porsche Design P'9521 vlastní snímač foto 3,2 megapixelů s autofokusem a hlavní displej OLED 2,2 palce (5,6cm). Navíc, tento displej je otočný o 180° a překlopný s použít v režimu foto. Bohatá výbava je doplněna dotykovým senzorem s čtečkou otisku prstů. Pomocí senzoru lze nejen uzamknout citlivá data uložená v telefonu, ale senzor slouží rovněž pro aktivaci některých funkcí a nahrazuje PIN kód telefonu. Umožní vám také například vytočit již zaregistrované číslo pomocí otisku prstu. GSM Porsche Design P'9521 nezpomíná na multimediální funkce a je dodán s paměťovou kartou Micro SD 2 GB, přehraje audio soubory MP3, video Mpeg-4, H264, 3GP ale také fotografie různých formátů. Přítomnost modulu Bluetooth umožňuje výměnu dat, ale také poslech hudby z bezdrátových sluchátek. Víc než mobilní telefon, Porsche Design P'9521 je malým šperkem.

Výrobce Porsche design

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PORSCHE DESIGN P'9521 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.