Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

SAGEM my700X

SAGEM my700X

Cena produktu SAGEM my700X není známa.

 

Popis produktu SAGEM my700X: Mobilní telefon my700X je velice elegantní a slučuje nejnovější technologii jako fotoaparát 1,3 Mpix, funkci MP3 přehrávače a rádio FM, a všechny potřebné informace ke komunikaci, které zahrnují I...  Více informací


SAGEM my700X - popis

Mobilní telefon my700X je velice elegantní a slučuje nejnovější technologii jako fotoaparát 1,3 Mpix, funkci MP3 přehrávače a rádio FM, a všechny potřebné informace ke komunikaci, které zahrnují Internet Mobile. Tento čtyř pásmový telefon doplňuje svůj vzhled řadou funkcí jako nejnovější služba zpráv, konektory s řadou periférií díky bezdrátové technologii Bluetooth. my700X vlastní funkci MP3 přehrávače a rádio FM, s přítomností portu pro paměťové karty MiniSD a vlastní fotoaparát 1,3 Mpix i s video záznamem. Mobilní telefon my700X k pohodlné a snadné komunikaci.

Výrobce Sagem

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAGEM my700X užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.