Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Samsung C6112

Samsung C6112

Cena produktu Samsung C6112 není známa.

 

Popis produktu Samsung C6112: Duální telefon umožňuje mít na příjmu obě SIM karty a vybírat si, ze kterého čísla si zavoláte. Je ideální pro rozdělení soukromých a služebních karet. Telefon pochází z oficiální české distribuce...  Více informací


Samsung C6112 - popis

Duální telefon umožňuje mít na příjmu obě SIM karty a vybírat si, ze kterého čísla si zavoláte. Je ideální pro rozdělení soukromých a služebních karet. Telefon pochází z oficiální české distribuce s českým menu a dokumentací. * Značka: Samsung * displej: barevný aktivní * Rozlišení fotoaparátu: 2,0 * Typ pamětové karty: microSD/SDHC

Výrobce Samsung
Typ telefonu Vysouvací

Samsung C6112 - recenze

SAMSUNG C6112 Omega Blue Duos - hodnocení zákazníků

alena
08.11.2011 - 22:18:00
  • Díky recenzím jsem spokojena se vším, protože jsem věděla do čeho jdu. Opouštěla jsem Smasung B5722 duo, pro jeho malou operativnost, dlouhé odezvy a nutnost zcela přesně sáhnout na displej, aby požadovaná funkce byla aktivována. V mezidobí jsem používala E2152 duos, který měl špatnou grafiku, jinak software měl takřka identický s Omega Blue, který má nepoměrně vyšší rozlišení displeje, a lepší foťák. Jinak jsem s ním v porovnání s předchozími dvěma telefony spokojena.
 
  • Opravdu jen prkotinky. Největší prkotinka je, že nevím jak zamknout klávesnici při zasunutém mobilu, když před tím jsem mobil "odemkla" a tím uvedla do aktivní činnosti.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung C6112 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kopírky, Kancelářské potřeby, Registrační pokladny.