Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

SAMSUNG GT-M7500 Armani

SAMSUNG GT-M7500 Armani

Cena produktu SAMSUNG GT-M7500 Armani není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG GT-M7500 Armani: Spojení elegantní estetiky a technologie, mobilní telefon GT-M7500 Armani černý značky Samsung vás přímo oslní ! Ultra tenký GT M7500 má velké možnosti připojení. Tento GSM využívá technologii HSD...  Více informací


SAMSUNG GT-M7500 Armani - popis

Spojení elegantní estetiky a technologie, mobilní telefon GT-M7500 Armani černý značky Samsung vás přímo oslní ! Ultra tenký GT M7500 má velké možnosti připojení. Tento GSM využívá technologii HSDPA a Bluetooth pro vysokorychlostní přístup na internet. Tak máte možnost stahovat obrázky a hry na váš GSM a sdílet soubory s vašimi známými. S portem USB 2.0 a slotem pro paměťovou kartu SD může tento mobilní telefon také ukládat velký počet dat. GTM7500 rovněž disponuje portem USB 2.0 a slotem pro paměťovou kartu micro SD, což mu umožňuje ukládat velké množství dat. Samsung GT-M7500 Armani černý má snímač foto a video, ale také tuner FM se systémem RDS pro ještě více "mobilního" volného času.

Výrobce Samsung
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG GT-M7500 Armani užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.