Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Samsung SGH-U600

Samsung SGH-U600

Cena produktu Samsung SGH-U600 není známa.

 

Popis produktu Samsung SGH-U600: Technické údaje Samsung SGH-U600 Výstup TV, snímač 3,2 megapixelů pro vaše fotografie a videozáznamy, GSM GGH-U600 má jistě vše o čem jste doposud jen snili. Telno sliderový mobilní telefon je opa...  Více informací


Samsung SGH-U600 - popis

Technické údaje Samsung SGH-U600 Výstup TV, snímač 3,2 megapixelů pro vaše fotografie a videozáznamy, GSM GGH-U600 má jistě vše o čem jste doposud jen snili. Telno sliderový mobilní telefon je opatřen velkým barevným displejem TFT, pro zobrazení intuitivních menu vašeho nového přístroje a zároveň vašich osobních snímků. Vyfotí s rozlišením 2048 x 1536 pixelů a natočí na video 176 x 144. Výsledné snímky a videozáznamy si s SGH-U600 můžete prohlédnout i na vašem televizoru. Tento mobilní telefon je navíc vybaven technologií Bluetooth pro komunikaci s kompatibilními přístroji, a tak můžete vaše fotografie velmi snadno, bez použití kabelů, vytisknout nebo si stáhnout nové. S vnitřní pamětí 60 MB a kompatibilní s kartami mikroSD. Spolu s SGH-U600 si poslechnete vaše složky MP3, přes tuner FM vaše oblíbené rádiové stanice, a nebo si prohlédnete vaše dokumenty Word, Excel, PowerPoint a PDF. Mobilní telefon SGH-U600 má konektory pro EDGE, Java, WAP a tak se můžete kdykoli připojit na Internet. Spolu s GSM SGH-U600 máte v kapse to nejlepší z tecnnologie Samsung poslední generace.

Výrobce Samsung
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
3.2 Mpx
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung SGH-U600 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.