Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Sony Ericsson C510

Sony Ericsson C510

Cena produktu Sony Ericsson C510 není známa.

 

Popis produktu Sony Ericsson C510: Sony Ericsson C510 s kódovým označením Kate nabídne 3,2 megapixelový fotoaparát s autofokusem a podporu nahrávání videí na portál YouTube. Videa z YouTube lze pak v telefonu i sledovat. Sony Erics...  Více informací


Sony Ericsson C510 - popis

Sony Ericsson C510 s kódovým označením Kate nabídne 3,2 megapixelový fotoaparát s autofokusem a podporu nahrávání videí na portál YouTube. Videa z YouTube lze pak v telefonu i sledovat. Sony Ericsson má klasickou konstrukci a jak jeho označení napovídá, že patří do řady Cyber-Shot. Tato řada je vyhrazena výkonným fotomobilům. Model C510 nabídne fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelu, chybět ale nebude automatické ostření.Novinka má uživatelské prostředí Cyber-Shot 2.0 a pomocí pohybového senzoru je možné fotografovat na výšku nebo na šířku s automaticky překlopeným prostředím. K fotografování za zhoršených světelných podmínek pomůže dvojitý LED blesk. Fotoaparát nabízí detekci obličeje a úsměvu. Maximální rozlišení videonahrávek je QVGA. Ty ale bude možné přímo nahrávat na portál YouTube. Telefon dokáže videa z YouTube také přehrávat. Čočka fotoaparátu je kryta aktivním posuvným krytem. Nechybí modře podsvícené klávesové zkratky fotoaparátu. Displej s rozlišením QVGA má úhlopříčku 2,2 palce. Další výbava nepostrádá všechny běžné funkce jako jsou hudební přehrávač nebo Bluetooth. Vestavěná paměť nabídne kapacitu 160 MB. Samozřejmostí je její rozšířitelnost pomocí paměťových karet.

Výrobce Sony Ericsson
Typ telefonu Klasický
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
3.2 Mpx
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Ericsson C510 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.