Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Sony Ericsson K320i

Sony Ericsson K320i

Cena produktu Sony Ericsson K320i není známa.

 

Popis produktu Sony Ericsson K320i: Kvalitně zpracovaná střední třída v přitažlivém balení - to je nový Sony Ericsson K320i. Model je vylepšen o bezdrátovou technologii Bluetooth s automatickým párováním. Seriozní a kompaktní design...  Více informací


Sony Ericsson K320i - popis

Kvalitně zpracovaná střední třída v přitažlivém balení - to je nový Sony Ericsson K320i. Model je vylepšen o bezdrátovou technologii Bluetooth s automatickým párováním. Seriozní a kompaktní design telefonu doplňuje slušná výbava, zahrnující UBC displej se zobrazením 65 tisíc barev a integrovaný VGA fotoaparát s 4x digitálním zoom a podporou videozáznamů. Sony Ericsson K320i dále nabízí 40-ti hlasé polyfonní melodie a podporu souborů formátu AAC a MP3. Pro komunikaci lze využít kromě Bluetooth také Infračervený port nebo datový USB kabel (Mass Storage). Datové přenosy jsou zde zastoupeny technologií GPRS třídy 10, využitelnou i ve spojení s prohlížeči Wap 2.0 a HTML. Sony Ericsson K320i zvládá i Java MIDP 2.0, podporuje výměnné kryty a také SMS, EMS, MMS a E-mail.

Výrobce Sony Ericsson
Typ telefonu Klasický
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Ericsson K320i užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.