Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Sony Ericsson T707

Sony Ericsson T707

Cena produktu Sony Ericsson T707 není známa.

 

Popis produktu Sony Ericsson T707: Sony Ericsson T707 blue to je stylové véčko, které se bude líbit především ženám a to jak designem tak i barevným provedením. Telefon si můžete zakoupit hned ve třech barvách-černé růžové a modré....  Více informací


Sony Ericsson T707 - popis

Sony Ericsson T707 blue to je stylové véčko, které se bude líbit především ženám a to jak designem tak i barevným provedením. Telefon si můžete zakoupit hned ve třech barvách-černé růžové a modré. Pokud Vám příjde SMS zpráva nebo máte zmeškaný hovor objeví se Vám tyto informace na vnějším OLED displeji s úhlopříčkou 1,1 palce. Nechybí ani 3MPx fotoaparát, MP3 přehrávač, FM radio a přijatelná velikost vnitřní paměti, která čítá 100MB. Sony Ericsson T707 byl i velice dobře vybaven datovými přenosy-GPRS/EDGE třídy 10, UMTS, HSDPA a Bluetooth.

Výrobce Sony Ericsson
Typ telefonu Véčko
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
3 Mpx
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Ericsson T707 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.