Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

Sony Ericsson W660i

Sony Ericsson W660i

Cena produktu Sony Ericsson W660i není známa.

 

Popis produktu Sony Ericsson W660i: Sony Ericsson W610i je praktický a zábavný mobilní telefon. Jelikož patří do řady Walkman, tak nabízí propracovaný hudební přehrávač a díky slotu na paměťové karty Memory Stick Micro má vždy dosta...  Více informací


Sony Ericsson W660i - popis

Sony Ericsson W610i je praktický a zábavný mobilní telefon. Jelikož patří do řady Walkman, tak nabízí propracovaný hudební přehrávač a díky slotu na paměťové karty Memory Stick Micro má vždy dostatek prostoru. Druhým hlavním specifikem je kvalitní 2 MPx fotoaparát s diodovým bleskem, automatickým zaostřováním a podporou videozáznamů. Displej typu TFT je dostatečně rozměrný a zvládá zobrazit až 262 tisíc barev. Sony Ericsson W610i také podporuje datové technologie GPRS a EDGE pro rychlý Internet a E-mail. Vestavěné FM rádio s RDS a podpora Java aplikací či her jen dokresluje vysoký potenciál.

Výrobce Sony Ericsson
Typ telefonu Klasický
Největší rozlišení fotoaparátu
Informace o parametru Největší rozlišení fotoaparátu
2 Mpx

Sony Ericsson W660i - recenze

Sony Ericsson W660i: trochu ve stylu MegaBass

Jindřich Srb
20.06.2012 - 17:04:17

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Ericsson W660i užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.