Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

SonyEricsson J132

SonyEricsson J132

Cena produktu SonyEricsson J132 není známa.

 

Popis produktu SonyEricsson J132: Mobilní telefon Sony Ericsson J132 je dokonale propracovaný. Pro pobavení obsahuje také rádio FM. To vše za neuvěřitelně nízkou cenu. Oblíbené stanice Rádio FM je k dispozici kdykoliv a kdekoliv. ...  Více informací


SonyEricsson J132 - popis

Mobilní telefon Sony Ericsson J132 je dokonale propracovaný. Pro pobavení obsahuje také rádio FM. To vše za neuvěřitelně nízkou cenu. Oblíbené stanice Rádio FM je k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Vyberte si předvolby - oblíbené stanice budete mít stále na dosah. Hlasitý poslech Užijte si zvukovou kvalitu hlasitého reproduktoru na zadní straně J132. Své oblíbené stanice a telefonní hovory můžete snadno sdílet s přáteli. Zkratky - snadný přístup Okamžitý přístup k oblíbeným funkcím: stiskněte navigační tlačítko vlevo pro textové zprávy, vpravo pro budík, nahoru pro rádio a dolů pro telefonní seznam. Specifikace: Velikost: 103 x 45 x 15 mm Hmotnost: 76 g Displej: 128 x 128 pixel, 65 534 color CSTN Paměť: Paměť telefonu 4 MB* * Skutečná volná paměť se může lišit podle konfigurace telefonu od dodavatele Sítě: GSM 900, GSM 1800 Zábava: FM rádio s RDS Zprávy: Predikativní zadávání textu, textové zprávy (SMS) Komunikace: Hlasitý telefon, vibrační vyzvánění, vícehlasé vyzváněcí melodie Design: Navigační tlačítko, obrázková tapeta Organizátor: Budík, Kalendář, Kalkulačka, Stopky, Telefonní seznam, Úkoly, Časovač Doba hovoru - 9 hod. Doba pohotovostního režimu - 450 hod.

Výrobce Sony Ericsson
Rozlišení displeje 128 x 128 px

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SonyEricsson J132 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory nebo Kancelářské potřeby, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.