Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily >

TWINSIM Twin 55

TWINSIM Twin 55

Cena produktu TWINSIM Twin 55 není známa.

 

Popis produktu TWINSIM Twin 55: Jeden telefon pro dvě telefonní čísla. Twin 55 je telefon na 2 karty SIM. Je ideálním řešením jak využít osobní a profesionální linky zároveň se stejným přístrojem. Twin 55 vám umožní přístup k se...  Více informací


TWINSIM Twin 55 - popis

Jeden telefon pro dvě telefonní čísla. Twin 55 je telefon na 2 karty SIM. Je ideálním řešením jak využít osobní a profesionální linky zároveň se stejným přístrojem. Twin 55 vám umožní přístup k seznamům obou karet SIM. Stačí si už jenom vybrat který čip se kterým chcete volat. Vybavený dotykovým displejem 6 cm, Twin 55 vlastní řadu Mobilních technologií jako GPRS a navigátor Wap k připojení k Mobilnímu Internetu. Přes jeho foto/video snímač 1,3 megapixely můžete nahrávat snímky MPEG4 a posílat je přes MMS vašim kontaktům. Twin 55 nabízí funkce e-book pro přehrání vašich dokumentů a funkcí MP3 pro vaši hudbu. S Twin 55 jste vždy k dostižení. S Twin 55 voláte a obdržíte hovory z vašich dvou telefonních čísel. Obě dvě karty Sim jsou aktivní.

Výrobce Twinsim

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TWINSIM Twin 55 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kancelářské potřeby nebo Projektory, Kopírky, Bezdrátové nabíjení.